mirësevini!

Në sallon Artisti

Parukeri ikonë në Shqipëri, duke ju ofruar inovacion, kreativitet dhe përsosmëri të flokëve.

Kush Jemi

Pak Info Rreth Nesh

Përvoja juaj me parukeri të klasit më të lartë ju mirëpret tendencat më të fundit
Pranë Sallon artisiti do arrini të dukeni përrallor për një rast të veçantë.

Pranë Salon Artisti stilistët tanë do sigurohen që të shkëlqeni me stilin që i përshtatet çdo rasti që të dukeni dhe të ndiheni të mrekullueshëm.

Qofshin një prerje flokësh klasike apo të ndjekësh një trend të fundit pranë sallonit tone jeni në duart të sigurta.

Arti i thonjve është gjithashtu një mënyrë për të krijuar identitetin tuaj përmes modës, ngjyrave dhe formave.

Ne ofrojmë një sërë shërbimesh nga manikyrët dhe pedikyrët klasikë deri te arti më i ndërlikuar i thonjve.

Tel 068 21 20 387

Ekip Profesionist

Mjedis i qetë dhe relaksues

Ekspertët tanë të ngjyrave do të kujdesen që të arrini pamjen e përsosur duke zgjedhur me kujdes ngjyrat që i përshtaten stilit tuaj për të arritur nuancën e dëshiruar dhe për të shtuar shkëlqimin sipas zgjedhjes suaj

Çfarë ofrojmë

Shërbimet Tona

Parukeria

Estetika

Galeria e Imazheve

Punët Tona